Konkurs fotograficzny „Powiat Krakowski w obiektywie” do 30 maja 2018

22 maja 2018

Informujemy, że termin nadsyłania prac w II edycji konkursu fotograficznego “Powiat Krakowski w obiektywie” został wydłużony do dnia 30 maja 2018 roku.

Informacja o konkursie
Konkurs ma na celu promocję powiatu krakowskiego poprzez prezentację oraz upowszechnianie fotografii związanych z regionem. Tematyką konkursu jest powiat krakowski ziemski, jego dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe, historyczne, dokumentacja różnorodnych wydarzeń powiatowych: imprez sportowych, artystycznych, wydarzeń kulturalnych i obiektów zabytkowych. Konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów fotografii, którzy ukończyli 13 rok życia i chcą przedstawić piękno i różnorodność Powiatu Krakowskiego.

Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym należy nadsyłać na adres: Wydział Promocji i Współpracy Starostwa Powiatowego w Krakowie, Al. Słowackiego 20, 30-037 Kraków, z dopiskiem konkurs fotograficzny „Powiat Krakowski w obiektywie”.

Szczegółowe informacje w załącznikach:
Uchwała Zarządu
Regulamin konkursu fotograficznego