Styczeń w CKIS w Krzeszowicach – zapraszamy!

12/01/18

image_pdfimage_print

Szanowni Państwo,

nowy miesiąc, nowy rok 2018, to nowa pula naszych różnorakich propozycji.

W nadchodzącą niedzielę, 14 stycznia, zapraszamy Państwa na krzeszowickie lodowisko, gdzie czeka Was zabawa podczas kolejnego Karnawału na lodzie.

W tym samym dniu Chór Allegria, działający przy Centrum, zaprezentuje koncert kolęd w krzeszowickim kościele św. Marcina. Dzień wcześniej chórzyści pod przewodnictwem Anny Gertner wystąpią w Bazylice oo. Jezuitów w Krakowie. Szczegółowy harmonogram koncertów znajdziecie Państwo na załączonym plakacie.

Kolejny wykład w ramach Dziecięcego Uniwersytetu w Krzeszowicach -„Bursztyn – skarb dawnych mórz”, odbędzie się w sobotę 13 stycznia. Jednorazowe uczestnictwo w DUWK to koszt 25 zł.

19 stycznia startuje cykl Laboratorium Kultury. Film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie” święcił triumfy w minionym roku, a nasi widzowie będą mogli obejrzeć go bezpłatnie i podyskutować o nim wraz z prowadząca DKF Urszulą Honek. Wstęp wolny!

26 stycznia zapraszamy na spektakl na podstawie sztuki Sławomira Mrożka pt. „Karol”, przygotowany przez Szkolny Teatr (nie tylko) Poezji, który tworzą uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Krzeszowicach. Opiekunem Teatru jest Mirosława Wieczorek.

Galeria w Pałacu Vauxhall przygotowała bogatą i ciekawą ofertę zajęć edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Mali Artyści, Mali Detektywi lub Mistrzowie Interpretacji – pracownicy Galerii czekają na uczniów krzeszowickich – i nie tylko krzeszowickich – szkół!

A już dzisiaj zapraszamy na wernisaż wystawy „Zofia Rydet. Zapis socjologiczny 1978-1990”, na której będą prezentowane unikatowe zdjęcia z Paczółtowic, wykonane w 1985 roku przez największą polską fotografkę. Piątek, 2 lutego, godz. 19.00.

Wszelkie informacje znajdą Państwo zawsze na stronie www.ckiskrzeszowice.pl, na naszym Fan Page’u na portalu Facebook oraz pod numerem telefonu: 571 401 057.